Думав, що знайшов ту саму, але згодом я їй набрид

Я виріс у бідній родині, ніколи не було думки, що у мене буде шикарне життя, хороша дружина, діти. Але одного разу мені пощастило зустріти неймовірну дівчину. Римма саме та, з якою мені захотілося прожити залишок життя.

Що найбільше мене порадувало, так це те, що вона теж була небайдужа до мене. Про це я дізнався від свого друга, з яким Римма добре спілкувалася. Після цієї новини я вирішив почати діяти, запросив її на побачення. Ми чудово провели час разом, побували на оглядовому колесі, де вперше поцілувалися, їли солодку вату, гуляли по набережній. З того моменту ми почали зустрічатися.

Я перебував у такій ейфорії, якої не було ніколи. Через два роки ми зіграли весілля, батьки Римми схвалили її вибір, їх навіть не бентежило те, що я з бідної сім’ї. Та й Надія Василівна полюбила мене як рідного сина.

Наше спільне життя починалося досить добре, моя дружина займалася бізнесом батька, допомагала просувати товари, прибуток був дуже високий, так що нам вистачало буквально на все. А мені навіть трохи ніяково стало від того, що не заробляю як вони й вирішив пошукати більш оплачувану роботу, ніж сантехнік. Хоч я і вивчився на цю спеціальність, тільки душа бажала іншого. Мріяв стати IT-фахівцем, але батьки вирішили все за мене, нерозумно думаючи, що сидіти годинами біля комп’ютера не для мене, мені потрібна серйозна робота.

Довго думав, як мені краще вчинити. Так, я знав деяку базу з мов програмування, але цього було мало, тому буде важко знайти хоч щось. Я поділився цією ідеєю зі своїми батьки, але вони були проти й сказали, що вже краще приєднатися до бізнесу батька Римми. Я не хотів цього робити, адже вважав, що для мене це буде дуже просто, та й мені не цікаво все це.

До речі, дружина моя, в якийсь момент почала дорікати мені:
– Чому ти сидиш без діла? Я тут працюю не покладаючи рук, а ти…
Було трохи прикро, замість того, щоб підтримати та допомогти трохи, Римма всіляко витирала об мене ноги.

Я намагався, як міг та у мене вийшло знайти людину, який був не проти зі мною співпрацювати. Він був дуже добродушним й завжди схвалював мої ідеї. Так я і почав заробляти набагато більше. Сподівався, що Римма це оцінить, що вона буде рада за мене, що я нарешті знайшов собі високооплачувану роботу. Але все, що я отримав, це:
– Пф, ти не міг знайти роботу з більш високою зарплатою? Я і то більше заробляю.

Так ще довго тривало, поки все не дійшло до того, що Римма почала мене просто ігнорувати, засиджуватися вечорами у своєму телефоні, листуючись з кимось, хоча ми завжди проводили цей час разом за переглядом якогось фільму. Я абсолютно не розумів таке ставлення до мене, все ж було добре. Чому моя дружина раптом так віддалилася від мене?

Тільки потім я дізнався, що, виявляється, я їй набрид та вона вирішила знайти собі багатішого чоловіка. Як мені сказала теща:
– Ти був для неї як іграшка. Вже пробач, але така реальність. Люди приходять та йдуть.

Та щось мені було дуже неприємно, коли вона пішла. Зате я досяг того, чого хотів та продовжив працювати у сфері програмування, далі заробляючи велику суму грошей. А ось бізнесу батька Римми прийшов кінець, бідолаха-старий розорився.

Оцініть статтю
Думав, що знайшов ту саму, але згодом я їй набрид