Думав, що хороших бумерангів не існує, поки не повернув собаку власнику

Бумеранг в цьому житті існує однозначно. Для когось він повертається з не дуже хорошими наслідками, а для когось – дуже вдалими. Якраз другий до мене й прилетів, коли я допоміг одній дівчині.

Рано вранці я повертався додому з нічної зміни. Прийшов на потрібну зупинку та почав чекати автобус. Раптом до мене підбігла собака, дуже доглянута, з нашийником. Я подумав, що десь неподалік, напевно, ходить його господар, але цей бідолаха почав скиглити та притискатися до моїх ніг. Потім вже я зрозумів, що він загубився й вирішив забрати його на деякий час до себе, щоб пізніше пошуки власника.

Песик виявився вельми тямущим та тренованим. Остін, це ім’я було написано на нашийнику. Приблизно тиждень він жив у мене, поки я не помітив одне з оголошень на стовпі про його зникнення. Я відразу зателефонував за вказаним номером й повідомив дівчині, яка взяла трубку, що її друг у мене.

Ми домовилися зустрітися в центрі міста. Анастасія була дуже рада поверненню Остіна. Хотіла віддячити мені обіцяною сумою, але я відмовився, був тільки радий допомогти. Дівчина була дуже наполеглива та я запропонував їй сходити в парк розваг.

Минуло близько року з того моменту. У Остіна з’явилася подружка Лола, у якої скоро народяться цуценятка. А у мене прекрасна дружина Настя. Саме ця вся ситуація дуже зблизила нас. Раніше я вважав, що найчастіше повертаються бумеранги тільки за погані вчинки, але цей випадок є винятком і я цьому дуже сильно радий.

Оцініть статтю
Думав, що хороших бумерангів не існує, поки не повернув собаку власнику