Дружині мого знайомого просто захотілося купити собі нову сукню, коли його родичі це помітили, то одразу почали дорікати в тому, що ця покупка була марною, тому що вони ще не віддали ту суму грошей, яку взяли у батьків Василя

Моя мама завжди мені говорила, що брати гроші у родичів не завжди хороша ідея. Так, ясна річ, що ці люди тобі не чужі, але іноді у них відбувається якесь зрушення та вони починають нахабніти в цьому плані. І ось така ситуація сталася з моїм знайомим Василем. Два роки тому він одружився, своя квартира у них вже була, так що жити було де, але пізніше виникло питання про покупку машини.

Автомобіль хотіли купити не сильно дорогий, але зібрати гроші все одно було важко. Дружина Васі пропонувала взяти кредит в половину вартості машини, не вистачало двісті п’ятдесят тисяч гривень. Але коли про таку суму почули батьки Василя, так вони миттю почали відмовляти молодих людей від такої ідеї та запропонували допомогу зі свого боку.

Коли особисто я дізнався про те, що вони хочуть купити собі машину, то я намагався направити свого знайомого та його дружину на правильний шлях. Вже краще нехай вони трохи помучаться з оформленням кредиту, перечитають уважно умови, але не потрібно брати гроші у своїх батьків, я знав, що це нічим хорошим не закінчиться. В результаті вони не послухали мене й взяли гроші у мами з татом Василя. А потім з першої ж зарплати потроху віддавали їм гроші.

Якось раз Дарині, дружині Васі, захотілося купити собі нове плаття. Літо вже мало скоро настати, треба порадувати себе такою маленькою покупкою. Пізніше, не знаю як, але родичі чоловіка відразу дізналися про це та стали говорити про те, що ця покупка була марною тратою часу, при тому, що вони все ще не віддали їм всю суму.

Вже дійшло все до того, що мати Васі сказала про те, що її син занадто часто їздить на таксі та метро. Це була дивною заявою, тому що йому добиратися до своєї роботи потрібно або на таксі, або на метро. Пішки ніяк не дійдеш, адже будівля знаходиться на іншому кінці міста. Ну як вона це все уявляє, я не розумію просто. Але ця жінка все одно попросила менше їздити на цих транспортах, порадила частіше брати роботу додому.

Що можу сказати, ну, я попереджав його, що почнеться саме такий контроль з боку батьків. Мені щиро шкода свого знайомого, але з другого боку це тепер послужить йому уроком на все життя. Іноді дійсно не варто брати гроші у своїх родичів, ні за яких обставин та не важливо як сильно вони вас умовляють.

Оцініть статтю
Дружині мого знайомого просто захотілося купити собі нову сукню, коли його родичі це помітили, то одразу почали дорікати в тому, що ця покупка була марною, тому що вони ще не віддали ту суму грошей, яку взяли у батьків Василя