Дружина сказала, що я не повинен так розмовляти з її сином, але ж я тільки використовую свій метод виховання

Я одружився вдруге у своєму житті. Перша дружина кинула мене з донькою, коли їй було лише два місяці. У нинішньої дружини теж є дитина від першого шлюбу, хлопчик. Одного разу Петро до мене підійшов та повідомив про те, що не хоче називати мене татом, йому буде краще, якщо для нього я залишуся вітчимом. Я був зовсім не проти.

Був ще випадок, коли Петрик повернувся додому після своєї прогулянки з синцями під очима. Він побився з однолітками, спровокував на бійку, за що сам же отримав. Я йому докладно пояснив, що деякі такі ситуації не вирішуються кулаками, можна було спокійно це обговорити та розійтися по домівках. На моє здивування, йому не сподобалася така розмова й на наступний день, поки він був у школі, зі мною заговорила про це його мати.

Катя була дуже зла, я ніколи її такою не бачив. Вона попросила, щоб я більше з Петром так не розмовляв, їй не до душі, що я постійно вичитую її сина, а свою дочку тільки хвалю. Взагалі-то пояснення цьому є, це виховання. Я Мирославу з шести років почав вчити тому, що правильно, а що ні. Дружина, по моєму, цього не робила та тому так розбурхалася.

Я пояснив, що у мене є свій метод виховання дитини та ним користуюся. Як вона сама бачить, результат після цього позитивний. Катя погодилася з цими словами, я ж запропонував їй спробувати цим методом скористатися й поспілкуватися зі своїм сином. Більше, до речі, ми не поверталися до цієї розмови.

Я дійсно дуже люблю наших дітей, намагаюся ставитися до них однаково. Та, звичайно ж, розумію, що у Катерини інший підхід до своєї дитини, але якщо ми вирішили жити разом, то буде краще, якщо ми почнемо приймати те, як ми виховуємо своїх дітей й, по можливості, обговорювати це.

Оцініть статтю
Дружина сказала, що я не повинен так розмовляти з її сином, але ж я тільки використовую свій метод виховання