Дружина дуже довго не могла знайти роботу. Думав, їй просто не щастить, однак, яке ж було моє здивування, коли я дізнався реальну причину

Моя жінка Катерина вже протягом трьох років не може знайти роботу. Часом перебивалася підробітками, щоб хоча б якісь гроші приносити додому. Намагалася працювати офіціанткою, промоутером, прибиральницею, але ніде довго не затримувалася.

Раніше таких проблем не виникало. Вона закінчила економічний університет і дуже довгий час займала пристойну посаду в банку. Заробляла чудово, я навіть трохи комплексував на цей рахунок, адже її прибуток був в рази більший, ніж мій. Проте, все змінилося три роки тому.

На попередній роботі у неї виникли якісь труднощі, і її звільнили. Причину свого звільнення вона мені так і не сказала, однак запевняла, що пошуки нової роботи не затягнуться, адже вона – чудовий спеціаліст, і її послуги будуть затребувані.

Так пройшло три роки. Мені здавалося, що Катя одного разу просто не витримає і перестане старатися, а буде просто дарма увесь час сидіти вдома, у мене на шиї. Однак, вона щодня телефонувала щодо роботи та ходила на співбесіди, так вона мені казала.

Якось мене відпустили додому раніше. Увійшовши у квартиру я помітив, як моя дружина із своєю подругою сидять за кухонним столиком та випивають, хоча за годину до того вона написала мені, що йде на нову співбесіду.

  • Чим ти займаєшся? Ти ж казала, що йдеш на співбесіду.
  • Нехай шукають іншого на таку роботу. Я очікувала на посаду адміністратора, а мене змусили проходити стажування офіціанткою. Я на таке не підписувалася.
  • А чому ти взагалі випиваєш?
  • Просто заспокоюю свої нерви.

Я їй повірив, адже дуже сильно кохаю. Однак, ця ситуація мене насторожила, я і не знав, що думати.

Якось я знову повернувся додому раніше – був скорочений робочий день. Прийшовши додому я не застав свою жінку вдома. «Можливо пішла на чергову співбесіду?» – подумав я. Удома зовсім не було чого їсти і я вирішив сходити до магазину за продуктами.

Тільки вийшовши з під’їзду, я побачив Катю з її подругою. У руках вони несли достатньо велику кількість пакетів з брендових магазинів, та весело щось обговорювали.

  • Значить так ти шукаєш роботу? Тринькаєш гроші на право та на ліво?

Заглянувши у пакети, я побачив там дорогий одяг та прикраси. Як виявилося, вона більше і не збиралася шукати роботу. Їй подобалося сидіти вдома та нічого не робити, адже я повністю її забезпечував.

Я вирішив скоротити її бюджет, адже таке відношення – проста наглість. Спершу вона дуже сильно злилася та нервувала на мене. Проте, протягом всього двох тижнів Катерина знайшла собі роботу.

 

Оцініть статтю
Дружина дуже довго не могла знайти роботу. Думав, їй просто не щастить, однак, яке ж було моє здивування, коли я дізнався реальну причину