Друг мого чоловіка, завжди налаштовує чолвіка проти мене.

З моїм теперішнім чоловіком я познайомилася в одній компанії друзів. Його запросили його друзі, а мене моя подруга.

Арсен відразу мені сподобався, у нас зав’язалося хороше спілкування. Він був відкритим у спілкуванні, тому швидко звикла до нього. Мені було дуже комфортно та приємно з ним спілкуватися. Він хороша та чуйна людина.

Через деякий час ми почали зустрічатися й він виявився не лише прекрасним другом, а й прекрасним хлопцем.
Пройшло три роки й ми вирішили одружитися.

У Арсена є друг Максим. Вони дружать уже декілька років. Коли ми з Арсеном, ще не були разом то Максим старався звести нас, старався, щоб ми були разом.

А от нещодавно, ми з чоловіком посварилися через банальну причину, я не розуміла чому, але останнім часом ми так часто сваримося. Максим часто налаштовує Арсена проти мене. Якісь догадки та причини для суперечок створює.

Якогось дня, вони сиділи у мене вдома і я випадково почула від Максима, що він казав, яка я погана. Почав називати мене різними не цензурними словами й що я не достойна Арсена. А потім, ще додав, що я зраджую Арсенові.

Це мене обурило. Я увійшла в кімнату та сказала, щоб повторив все те саме мені в обличчя. Він затих й зависла пауза. Потім, мій чоловік хотів залагодити ситуацію. Після чого, я посварилася з чоловіком та його другом.

Ну добре Максим поливає мене брудом, мені все одно на нього. Хоча, я не знаю, що я йому зробила. Можливо ревнує чоловіка, адже Максим не одружений, а в компанії уже половина одружених, а половина мають дівчат. От і йому це не подобається. Немає з ким час проводити.

З Максимом я змирилася. А от те, що Арсен дозволяє так про мене говорити, не заступається за мене. А на оборот спричиняє мені скандали. От це не приємно, адже він моя рідна людина, а так вчиняє.

Ми ще довгий час сперечалися з чоловіком на цю тему. Спочатку, він ніяк не реагував. Але потім, коли пройшов час, він все-таки став на мою сторону й не дозволяє про мене так говорити Максимові й будь-кому іншому. А з Максимом вони тепер спілкуються рідше. Адже Максим образився на Арсена, що він на моїй стороні.

Сподіваюся, що ні Максим ні хтось інший більше не буде втиратися у наші стосунки й заважати нашому щастю.

Через деякий час, Максим зустрів дівчину, яку покохав. Тепер ми бачимося парами. Також, Максим попросив у мене та в Арсена вибачення, адже зрозумів, що він був не правий.

 

Оцініть статтю
Друг мого чоловіка, завжди налаштовує чолвіка проти мене.