Доведи мені свої почуття.

Ця історія про мого друга та його колишню дівчину…

Володимир добрий, щедрий та веселий хлопець. Ми дружимо ще з дитинства, він чудовий друг. Завжди підтримає та розвеселить. Нещодавно у нього з’явилася дівчина Марта.

Вона розумна, мила та дуже любить котиків. У них був свій котик, звали його Рижик. Він був дуже милим та енергійним.

Володимир з Мартою зустрічалися два роки. Хлопець любив її дуже сильно, завжди затамував подих коли її бачив. Вона справді дуже красива. З нею було цікаво проводити час: у них було багато спільних захоплень та їм було комфортно вдвох.

Потім Володя зробив коханій пропозицію, вона відповіла: “Що подумає.”
А й справді, це важливий вибір й це нормально, що вона хоче подумати.

Через деякий час вона заявила, що їй не вистачає уваги та любові, від мого друга. Й хотіла, щоб він доказав, що справді кохає її. Володимир робив усе: різні сюрпризи, ідеальні побачення, постійні компліменти та приділяв багато уваги. Він старався довести свої почуття, що справді кохає її, усім своїм серцем.

Тоді Марта йому сказала: “Купи мені новий смартфон, тоді я зрозумію, що справді важлива тобі й що ти справді мене кохаєш.”

Він не міг зрозуміти цього жесту, хіба в цьому проявляється кохання. Й хлопець розумів, що його просто використовують. Через деякий час пара розсталася.

Недавно я дізналася, що Марта зраджувала моєму другові з іншим чоловіком, з яким зараз одружена.

А Володя вирішив зайнятися кар’єрою. Відкрити своє підприємство й має великі успіхи у цій справі.

Місяць тому у кафе він познайомився з дівчиною Софією. Вона відверта та щира у спілкуванні. Думаю між ними могло б щось вийти та сподіваюся що їхні почуття взаємні.

 

Оцініть статтю
Доведи мені свої почуття.