Донька зробила добру справу.

У нас з чоловіком є прекрасна донька. Ангеліна навчається у сьомому класі, а також займається танцями та малюванням. Вона добра та ввічлива дівчинка, яка готова допомогти кожному.

Ангеліна є дівчинкою з доброю душею. Цією рисою характеру вона вся в свого батька. Він також готовий подати руку помочі кожному та кожного підтримати. А також він дуже любить тварин, усіх вуличних цуценят, котенят він завжди забирав додому та деякий піклувався про них та знаходив їм хороших господарів.

Одного дня, коли донька поверталася із танців, у неї сталася пригода. Вона йшла позаду жінки, у якої випав телефон із кишені. Ангеліна підняла смартфон й почала наздоганяти Анну Миколаївну, але вона сіла у таксі й поїхала.

Після цього донька втратила слід жінки, вона намагалася розгледіти номер автомобіля на якому поїхала Анна Миколаївна, але він швидко поїхав та дві останні цифри вона не встигла запам’ятати.

Ангеліна не знала, як зв’язатися з красивою тіткою, щоб повернути загублене. У смартфоні був пароль й вона не могла нікуди подзвонити.

У неї було два варіанти:

– чекати дзвінка від власниці, але це може зайняти багато часу поки власниця помітить, що загубила смартфон. В той час Ангеліна могла б повернутися додому;
– або ж йти у відділ поліції, щоб їй допомогли знайти жінку, яка загубила телефон

Дівчинка вибрала другий варіант, але по дорозі на загублений телефон подзвонили. Після цього, донька зустрілася з жінкою й віддала їй смартфон.

Анна Миколаївна була вельми вдячна та подарувала доньці багато шоколаду й красивий блокнот. Донька спочатку не хотіла приймати подарунки, але згодом погодилася.

Анна Миколаївна та Ангеліна за цей час встигли познайомитися та подружитися й тепер часто спілкуються та інколи проводять час разом.

Також, Анна Миколаївна раніше теж займалася хореографією. Тому їм є про, що поговорити, спільних тем у них є багато.

Я відчувала велику гордість за доньку, вона зробила правильний вчинок. Звичайно, це було небезпечно, оскільки ця жінка не була їй знайомою, зовсім чужа людина. Але тепер, донька буде нас попереджати в разі схожої ситуації.

Нещодавно, до мене подзвонила Ангеліна й розказала, що загубила гаманець. Але згодом, один хлопчина знайшов його й повернув. Думаю, це бумеранг.

Усе добро та зло повертається. Сьогодні ви комусь допомогли, а завтра допоможуть вам.

Оцініть статтю
Донька зробила добру справу.