Донька вигнала тата з дому, бо він залишив її в роддомі

Паша був дуже хорошою дитиною. Але доросле життя дуже змінило його. Після школи на навчання в Київ. Трохи навчався, трихи гуляв. Там і познайомився з Ольою. Вона була любов’ю всього життя. Через те, що вона прогулювала пари – її відрахували. Так і закінчилась їх історія.

За три місяці Оля подзвонила до Павла, сказала, що вагітна. Придумала, що в них вийде гарна сім’я. Але їх дороги розійшлись. Павло сказав, що син не може бути їх, бо вже три місяці вони не разом.

Оля була дуже розчарована, абоrт робити боялась, тому народивши одразу написала відмову від дитини. На щастя у приймальному відділенні цієї лікарні працювала дуже хороша і заможна лікарка, яка не мала власних дітей, хоча була в шлюбі уже понад 10 років.

Побачивши ситуацію і оцінивши, що дитина здорова, одразу зателефонувала до чоловіка, той погодився на всиновлення. Це була прекрасна дівчинка, з голубими очима і такими щирими та глибокими

Веронічку забрали до себе Софія та Назар. Яке ж прекрасне у неї було дитинство, та які поруч з нею були щасливі його батьки. 

Софія та Назар одразу для себе вирішили, що розкажуть Вероніці про справжніх батьків, про те, що мама залишила, а тата ніхто не знає.

Вероніка навчалась в найкращій школі міста. Була старанною, найкращою ученицею та золотою медалісткою. Поступила в престижний ВУЗ на омріяну спеціальність. Всім вона завдячувала своїм батькам і ніколи не намагалась дізнатись щось про рідних. 

Одного дня, наступив момент, коли Вероніка очолила одну з найбільших компаній у місті. Від цього місця і почався стрімкий розвиток кар’єри. Мала люблячого чоловіка та донечку, яку назвала Софійкою, в честь мами

І тут, у двері її квартири постукали. Софійка відкрила двері і налякалась, Вероніка почала розпитувати, що це за чоловік і для чого він прийшов до них. На що той відповів: “Я твій батько!”. Вероніка навіть слухати цього не хотіла. Вигнала його і добилась через суд заборони, щоб ніхто з її рідних навіть на метр не наближався до неї та її сім’ї.

Ось так, все по заслугам. Звичайно, що є помилки, які ми допускаємо в молодості, але помилки бувають фатальними. Ця – одна із них.

Оцініть статтю
Донька вигнала тата з дому, бо він залишив її в роддомі