Донька пішла з дому, через музиканта, якого не прийняли її батьки

У нас з дружиною є свій успішний бізнес, ми його розпочали разом ще багато років тому. На собі знаємо що таке важка праця, а все для того, щоб виховати нашу єдину дочку Софійку. Ми її вимолювали у вищих сил, тому намагаємось зараз дати усе для її щастя. З малечку Софія мала усе найкраще: ходила у хорошу школу, їздила закордон, носила хороші дорогі речі. Навіть вищий навчальний заклад ми обрали у Канаді, щоб вона змогла отримати хорошу освіту.

Але зараз усі наші надії просто зруйнувались, адже одного дня Софія повернулась раптово до України з якимось парубком. Вона кинула навчання у Канаді, яке сама обрала та благала нас оплатити, заради якогось хлопця, що був білорусом.

Вони познайомились як раз під час навчання, той юнак потрапив туди по програмі обімну студентів. Виявилось, що він музикант, який досі шукає себе. Вигляд у нього був не дуже пристойний: волосся пофарбоване у якийсь незрозумілий колір, пірсинг та безліч тату на тілі. Біля нашої тендітної доньки, він виглядав дуже абсурдно.

Моя дружина плакала у той день, коли нас познайомили з обранцем Софії. Його жахливий вигляд та некультурна поведінка це ще нічого страшного, але коли ми дізнались, що хлопець вживає наркотичні речовини, адже, за його словами, це у музикантів дуже круто, то просто ладь стояли на ногах.

Зрозумійте нас, ми хотіли для дочки найкращого і ні в якому разі не хочемо ображати цього молодого музиканта, але все ж він не пара для Софії. Я так і сказав під час першої нашої зустрічі. Але дочка просто навіть чути нічого не хотіла, сказала, що це її справи і їй вирішувати з ким зустрічатись.

Безумовно це так, але вона не зважає на той фактор, що все на що вона живе зараз – це наші гроші! Вона навіть кинула навчання, яке вже було оплачене наперед, а це, знаєте, дуже дороге задоволення!

Тому ми одразу сказали, що якщо хочеш бути із ним, то без нашої допомоги! Нехай іде на роботу та забезпечує себе сама, якщо не хоче жити за нашими правилами! Але після того стало ще гірше! Софія мала принциповий характер, тому просто зібрала свої речі та пішла з дому невідомо куди.

Зараз ми не можемо ніяк із нею зв’язатись. Ходили у всіх друзів питали, але вони нічого не знають та додали, що після зустрічі з цим хлопцем, взагалі перестала спілкуватись з ними.

Що робити зараз, зовсім не знаю! Адже ми з дружиною та переживаємо, щоб з нашою дитиною було все добре, щоб вона не піддалась поганому впливу цього музиканта та не спробувала ненароком якісь наркотичні речовини! Якщо до кінця дня Софія не вийде на зв’язок будемо йти в поліцію!

Як нам потрібно було б вчинити, щоб дочка не пішла з дому?

Оцініть статтю
Донька пішла з дому, через музиканта, якого не прийняли її батьки