Добре закінчивши університет, Поліна вирішила поїхати закордон разом зі своїм хлопцем. Той відмовився, а дівчина й не здогадувалася чому насправді він це зробив

Поліні дуже великими труднощами давалося навчання в українському університеті, але у неї вийшло його закінчити з відзнакою. Поки вчилася, вже починала планувати політ у штат США Каліфорнію.

Батьки були абсолютно не проти цього. Навіть навпаки, просили швидше виїхати з України, щоб у неї було хороше майбутнє. Поля хотіла забрати з собою свого хлопця Олега, але той відмовився через те, що не хоче поки так різко залишати своїх рідних та друзів. Дівчина не стала на нього тиснути й пообіцяла наступного разу, як приїде додому, оформити йому візу до Каліфорнії.

Закордоном Поліна почала навчання за фахом у хорошому закладі, пізніше вдало знайшла собі роботу, заробляла такі суми грошей, про які могли лише мріяти її батьки, в тому числі й Олег.

Коли до хлопця дійшла новина про те, що у Поліни тепер є величезна зарплата, він миттю почав просити у неї гроші. Причин було досить, щоб це робити, спочатку він говорив про те, що потрібно купити дорогі препарати бабусі, адже вона сильно захворіла, потім й батькам. Бідна дівчина, велася на це все та надсилала гроші.

Але ось довго так робити у хлопця не вийшло. Зрештою, його дівчина дізналася, що гроші йому потрібні не для того, щоб купити ліки, а Катерині, з якою Олег таємно зустрічається з моменту, як Поля поїхала до Каліфорнії.

В принципі, Поліна не сильно засмутилася через зраду свого хлопця, адже поки вона вчилася та працювала, знайшла відмінних друзів, а також познайомилася з Біллом, який допоміг їй з вибором нового будинку, машини та оформленням документів на громадянство штату. Він був поруч в різних ситуаціях, особливо, коли Поля хотіла вже опустити руки з-за сформованих ситуацій.

Дівчина ні скільки не була розчарована в тому, що трапилося. Швидше за все так повинно було статися, адже вона вже досить давно помітила холод з боку Олега. За батьків Поліна не дуже бентежилася, адже у них вийшло купити собі великий будинок, про який мріяли, за гроші, які їх дочка надсилала. Незабаром вона їм допоможе приїхати до неї у гості. Все у неї буде добре, головне, що поруч з нею є батьки, які її підтримують та чудові друзі у Каліфорнії, які теж завжди поруч.

Оцініть статтю
Добре закінчивши університет, Поліна вирішила поїхати закордон разом зі своїм хлопцем. Той відмовився, а дівчина й не здогадувалася чому насправді він це зробив