Дмитро прилетів додому з Америки на декілька тижнів. Якраз хотів відсвяткувати Новий рік в колі сім’ї. Запросив всіх знайомих, адже дуже засумував за ним. Надіявся, що син також допоможе, але вийшло так, що вже ніхто не чекав Дмитра дома

Цьогоріч зима була просто чарівна, усі дітлахи вибігли на вулицю грати у сніжки й кататися на санях. З вікна, Андрій почув що його хтось кличе, на подвір’ї стояв Дмитро, який приїхав на декілька тижнів, бо давно вже не був дома. Андрій був щиро радий побачити брата, і цілий вечір вони без перестанку розмовляли та обговорювали усе, адже їм дійсно було про що поговорити. Дуже сильно збільшилось кількість будинків і людей в селі. Тепер, воно не таке як раніше, більше схоже на маленьке містечко.

А все через то, що чоловіки вчасно поїхали на заробітки до Америки. У Дмитра була жінка, і двоє синочків. Жили у батьків в маленькому будиночку. У селі влаштуватися на роботу було практично не можливо, та й кохана Дмитра не сильно і хотіла. І Дмитро один з перших вирішив змінювати життя на краще, і поїхав на роботу. Треба ж було якось дітей і жінку забезпечувати. Дружина проти не була, взагалі зраділа що нарешті жити нормально зможуть. “Їдь, якщо хоче, твоє рішення” – сказала вона чоловікові.

І пішов тоді Дмитро до свого рідного брата Андрія, спитати поради, як краще йому чинити, адже це ж всю сім’ю доведеться залишити. Андрій наполягав, що це хороше рішення, і лише так він зможе змінити життя. А якщо потрібно, то він допомагати по господарству буде. 10 років пройшли дуже швидко – сини одружилися вже, дідусь помеr, а дружини, через 4 роки після від’їзду чоловіка, пішла до іншого, покинувши усе. Ну і Дмитро не бачив сенсу повертатися додому, він вирішив краще зостатися в Америці, і заробити ще більше.

Чоловіки, які працювали разом з Дімою, відправляли гроші додому, а жінки вже розпоряджалися ними, дітей одягали, по можливості щось у дім нове купували. І село почало оживати. Дмитро спочатку не відсилав нікому, але після одруження молодшого сина, вирішив для нього допомагати. І ті за пару років, такий будинок зробили, що Дмитро навіть спершу не впізнав його, радів що хоча б тепер, через стільки років, зможе нормально жити.

Дмитро планував, що коли приїде з роботи, разом з сином жити буде, а для старшого сина будинок за містом придбав, що б і його не образити. І син одразу після весілля там почав жити, звичайно постійно дорікав що для молодшого більше допомагають, але Дмитро казав, що той будинок в першу чергу він для себе збудував. І молодший син з невісткою, постійно телефонувала і говорили коли ж я приїду.

Але справжнє лице дітей, Дмитро побачив коли на святкування Нового року запросив усіх в гості, але для сина нічого не сказав. А коли Дмитро покликав його на поміч, той сказав що дуже зайнятий і не може. І пішов кудись, так і не повернувся. І Дмитро відчув себе зайвим, і не потрібним навіть своїм дітям. Андрій вислухав брата, і був вражений від його слів. Всі знають: що як би добре дітям з батьками не було, вони хочуть власного простору. І якщо ти будеш постійно їм допомагати, все одно рано чи пізно, ти станеш їм не потрібний.

Оцініть статтю
Дмитро прилетів додому з Америки на декілька тижнів. Якраз хотів відсвяткувати Новий рік в колі сім’ї. Запросив всіх знайомих, адже дуже засумував за ним. Надіявся, що син також допоможе, але вийшло так, що вже ніхто не чекав Дмитра дома