Для однієї доньки все, а для іншої нічого.

Є у мене одна сусідка, Галина Олександрівна. Вона весела та розумна жінка, але любить розповсюджувати різні плітки. Через це у неї часто виникають чвари з оточенням.

У Галини є двоє дітей, дві красиві дівчинки. Старшій Христині — сімнадцять років, а молодшій Катерині — п’ятнадцять.

Їхній батько загинув декілька років тому та тепер жінка сама виховує дівчат. Галина Олександрівна працює у школі, вчителем української мови та літератури.

Сусідка старається економити, оскільки зарплата у неї не велика, а гроші завжди потрібні. Але її економія є несправедливою. Адже старша донька є обділеною, у порівнянні з молодшою.

У Катерини є все, що вона забажає: новий смартфон, сучасний одяг та більші кишенькові ніж у сестри. Мені розповідала про це, Христина. Також, вона розказувала, що мати завжди ставиться до неї холодно та помічає тільки Катерину.

Та зі сторони це теж помітно й це дуже розчаровує, що існує така несправедливість. На жаль, часто в сім’ях хтось з дітей отримує менше уваги, любові та турботи.

Галина Олександрівна завжди знаходить різні відмовки для Христини. То вона збирає кошти на щось, то зарплата маленька, то у неї немає на неї часу. Але для Катерини завжди знаходяться кошти та час.

Христина знайшла собі підробіток. Вона після школи сама заробляє на свої потреби. Їй набридло завжди прости гроші у мами, а потім розчаровуватися.

Тепер Галина Олександрівна просить у доньки гроші на щось, просить у неї допомоги. Вона напевно забула, як відмовляла їй. А Христина не є злопам’ятною та завжди рада допомогти матері та сестрі.

А Катерина є ледачою та завжди розраховує на підтримку Галини. Вона навіть по дому не допомагає та не хоче вчитися. Їй цікаві лише розваги та красиві речі.

Згодом, Галина поїхала в Польщу на заробітки. Адже, на забаганки Катерини їй було недостатньо вчительської зарплати. Й через деякий час купила Катерині новенький автомобіль.

А от інша донька не дуже була щаслива. Адже їй нічого не подарували, а вона теж хотіла, наприклад: той же самий автомобіль чи хоча б якийсь телефон чи косметичку. Та й навіть суть не в подарунках, а увазі, турботі та любові.

Вона ніяк не могла зрозуміти звідки така несправедливість. Матір здавалася зрадницею, а сестра людиною, якій все дістається без будь-якого старання.

Я вважаю, що це було не справедливо зі сторони Галини. Вони обидві її доньки, вона теж її рідна донька, але вони купують автомобіль тільки Катерині.  Або нікому не дарувати, або обом.

Так часто буває, що батьки люблять одну дитину більше, а ніж другу. Та помічають, як розбивають серце іншій дитині, турбуючись лише про одну. Інша дитина відчуває себе обділеною та думає, що її ніхто не любить та більше не полюбить. А згодом починають ненавидіти весь через несправедливість.

Оцініть статтю
Для однієї доньки все, а для іншої нічого.