Дізнайся, як поведе себе кожен знак зодіаку, якщо його спровокувати на агресію

Кожен з нас унікальний, переживає неповторні емоції та обставини ситуації, що підкидає нам час від часу життя, кожен  особистість і має індивідуальні риси характеру. Хтось плаче в подушку, кусає лікті, інший – пише вірші та малює шедевральні картини, дехто – руйнує в друзки все навколо, не жаліючи нічого і нікого; часто це залежить від нашого знаку зодіаку. Прочитавши інформацію нижче, ти дізнаєшся про свої вразливі сторони в момент гніву і зможеш навчитись уникати критичних ситуацій пов’язаних з ним, бо тепер ти знаєш, що від кого чекати.

Овен

 

Надзвичайно емоційні люди, вони як вогонь, легко запалити і погасити полум’я теж можна швидко. В поривах гніву зазвичай не є агресорами, навпаки багато плачуть, говорять, що їх недооцінюють, активно використовують різні вербальні прийоми. Краще залишити цей знак зодіаку в такий момент. Носіям цього прекрасного знаку варто пам’ятати, що не потрібно накопичувати все в собі, краще одразу виплеснути все погане, але на дрібницях зациклюватись не варто.

Телець

Надзвичайно терпеливий знак зодіаку, буде це робити до останнього, але коли чаша емоцій переповниться, краще не потрапляти під гарячу руку. Оточуючим варто бути уважними до цих людей, і змінювати тему при перших маленьких натяках на гнів, якщо вони хочуть уникнути конфлікту. Позитивним моментом є те, що тельці швидко забувають про негаразди, не вважають їх достойними, щоб займати місце в думках тельця.

Близнюки

 

Сказати як поведе себе людина, що народилась під цим знаком, ніколи не вийде. Інколи найменша дрібниця може спровокувати вулкан негативних емоцій, а глобальна проблема – викличе усмішку. Якщо в гніві вам прилетить гостре словечко від близнюків, то не дивуйтесь, вони це люблять, вміють та практикують.

Рак

Носії цього знаку зодіаку схожі на своїх морських родичів – черепах, та не подумайте, вони не повільні, але коли в їх город починають кидати камінням, вони ховаються в своєму міцному, непробивному панцирі та залишаються в ньому на довго. Якщо цих ніжних істот не перепросити, то вони вже завжди будуть осторонь вас.

Лев

Корона царя звірів нанесла свій слід. Ці люди завжди в усьому праві, а якщо вас це не влаштовує, то ви можете відчути злість лева у всій красі. Легше побачити свої вуха, ніж змусити лева визнати свою неправоту. Не намагайтесь з ними сперечатись, тому, що краще за них цього ніхто не вміє робити, краще попийте смачного чайку.

Діва

Ці знаки зодіаку не любителі ініціювати сварки, бо знають, що час краще потратити з користю для себе. Вони вміло маневрують, минаючи перешкоди-конфлікти, але при зіткненні можуть за себе постояти, і назавжди викреслять кривдника з списку довірених осіб. Не дивлячись на це, діви швидко забувають погане і не будуть по-особливому ставитись до кривдників.

Терези

Представники цього знаку зодіаку не оминають конфлікти, але завжди їх намагаються вирішити конструктивним шляхом, щось забудуть, або зроблять вигляд, що не чули десь скажуть добре слово, аби владнати все мирно. Але якщо у вас регулярні претензії до терезів, то й вони не упустять шанс, щоб нагородити вас «прекрасним компліментом», чи знайти недолік у виконаній роботі.

Скорпіон

Кривдник ще й договорити не встигне, як скорпіон вибухне бурею негативних емоцій і змусить пожалкувати кожного, хто хотів його образити. Вони в кожну секунду готові відповісти на дорікання з чийогось боку. Але насправді їх натура емпатична та обережна, без причини і мухи не скривдять.

Стрілець

Тільки недолуга людина почне докоряти стрільцю, якщо в нього і без того незадоволений вираз обличчя. Якщо негативні емоції хлинуть рікою без зупину, то під гарячу руку може попасти і невинна людина, але загалом стрільці контролюють всі свої жести, ніби мають спеціальний фільтр,  а особливо негативні, бо знають, що розбиту вазу не склеїти.

Козеріг

Чітко окреслює власні границі, в які потрапляють лише достойні  та й ті дуже зрідка, напевно тому вони виглядають більш виваженими та розміреними. Найбільшим злочином по відношенню до себе вважають замах на перетин особистих  кордонів. Найгіршою мірою покарання для когось і найбільшою насолодою для себе вважають ігнорувати тих, хто завинив, навіть якщо це була якась дрібниця.

Водолій

Вони абсолютно спокійні та виважені, як море у погожий день, довго можуть проявляти терпіння та толерантність, а коли надокучливий кривдник набридає – просто забувають про його існування, це напевно, найкраще, що можна зробити в цій ситуації. Вважають, що є більш вагомі справи, які потребують їхньої уваги.

Риби

Головні герої всіх драматичних ситуації, та нещасні жертви обставин, весь світ і всі проти них, пролити сльози – це як позбавитись баласту, ніколи не є проблемою. Аби трохи загоїти свої рани повинні залишитись на одинці з собою, прогулянка по напівпустому парку, або ще краще, похід в гори  просто найкращі ліки, але неприємний осад ситуації ніколи не покине їх думки.

 

Оцініть статтю
Дізнайся, як поведе себе кожен знак зодіаку, якщо його спровокувати на агресію