Дівчина завжди просить кошти у хлопця на різні забаганки.

Мій син Петро уже закінчив університет та працює за спеціальністю у чудовій фірмі. Зарплата у нього хороша та робота перспективна.

Уже два роки Петро зустрічається з Оксаною, любить він її. А от мені вона зовсім не сподобалася. Дівчина красива, розумна, але нахабна та егоїстична.
Але це вибір сина, на який я не маю права вплинути.

Оксана є дуже лінивою та не хоче йти працювати. А завжди бере кошти у своїх батьків та у Петра. Вона звикла жити на всьому готовому.

Інколи у Петра закінчуються гроші й він не може оплачувати розваги дівчини, після чого вона ображається та влаштовує скандал.

От нещодавно, вона запропонувала продати автомобіль сина, щоб купити їй новий телефон та поїхати у Францію. Мій син звичайно відмовив, адже вони ще навіть не одружені, а вона уже вирішує що вони продадуть із його речей.

Тоді Оксана пішла від Петра зі слова, що він жадібний. А також, згодом хлопець дізнався, що вона йому зраджувала та був радий, що їхнім стосункам кінець.

Оксана уже у стосунках зі старшим чоловіком, але з власним бізнесом. Дівчина ні в чому собі не відмовляє та живе із новим обранцем.

А Петро познайомився із милою дівчиною, з якою вони разом працюють. Поки що вони не зустрічаються, але вона дуже подобається моєму синові.

Оцініть статтю
Дівчина завжди просить кошти у хлопця на різні забаганки.