Цукор можна використовувати не лише для додавання до страв та напоїв

Цукор є одним із улюблених додатків для кожного із нас. Кожен любить підсолодити чай чи каву, додавати до випічки чи основних страв. Та чи можна цукор використовувати у інших цілях? Так звичайно. Ми вам розкажемо.

Цукор можна використовувати як омолоджуючий засіб для шкіри обличчя. Саме цей солодкий додаток відмінно підходить для очистки обличчя. Варто додати столову ложечку цукру додаємо до столової ложки  молока та столової ложки рисового борошна. Саме цю відмінну пасту втираємо в обличчя протягом п’яти хвилин, кілька хвилин тримаємо, а потім ретельно змиваємо.

Цукор – прекрасний вивідник плям. Всього дві чайних ложки цукру і можна вивести найстійкішу пляму з кофти чи штанів. Прекрасно цукор впорається і з забрудненням травою.

Цукор – хороший засіб для пілінгу губ. Чимало скрабів містять у своїй основі цей солодкий додаток. То навіщо купувати скраби? Це можна зробити у домашніх умовах. Варто вмочити палець у цукор і нанести його на губи. Потримати, а потім ретельно змити.

Цукор теж може загоювати рани. У чистому вигляді цукор здатний сприяти лікуванню ран. Варто посипати цукор на рану, адже він сприяє очищенню відкритої ділянки шкіри та прискоренню відновлення кровоносних судин. Звичайно, обробка ран повинна проводитися за допомогою лікарських засобів.

Цукор допомагає подовжити буяння квітів. Звісно, що печиво треба зберігати у спеціальних контейнерах, а також туди варто класти шматочки цукру. Як показує досвід – це допоможе зберегти продукції свіжість. Якщо ви хочете якомога довше милуватися буянням квітів у вазі, то додайте у воду суміш із трьох столових ложок цукру і двох столових ложок оцту. Саме так можна зберегти улюблені квіти якнайдовше свіжими.

Цукор допоможе чистоті рук. Використовувати суміш цукру з олією можна і під час миття рук. Такий засіб не тільки може бути скрабом, але і відмити стійкі плями від фарби або моторного мастила. Ми вже згадували вище, наскільки цукор може бути помічним у видаленні плям.

Оцініть статтю
Цукор можна використовувати не лише для додавання до страв та напоїв