Чоловік зовсім не допомагає вагітній дружині.

Моя сусідка та водночас моя хороша подруга вагітна та скоро у неї народиться маленька красуня.

Зі своїм чоловіком вона познайомилася у клубі та через деякий час, вони вирішили одружитися. Живуть вони у квартирі батьків Маргарити, а самі вони переїхали у селище. Кажуть, що там повітря чистіше та не хочуть заважати молодятам.

Борис мені зовсім не подобається, адже холодно він ставиться до своєї коханої. Маргарита на сьомому місяці вагітності, а вона робить усі домашні обов’язки.

Я розумію, приготування їжі не є такою важкою роботою, але наприклад прибирати чи викидати сміття можна ж допомогти дружині. Але Борис навіть не намагається проявити свою турботу, увагу та допомогу.

Подруга носить важкі пакети із супермаркету, поки її коханий чоловік лежить та дивиться футбол. Він працює на роботі та каже, що приносить кошти та цього достатньо.

Я інколи стараюся допомогти Маргариті, адже бачу як їй важко. Я б уже давно пішла від такого чоловіка, який не цінує старання інших та не проявляє ніяких позитивних рис свого характеру.

Борис живе у її квартирі, уже на всьому готовому. Приходить з роботи, а вечеря уже на столі. У квартирі завжди чистота та затишок. А він навіть не намагається проявити любов до дружини. Жаль, що такі чоловіки існують.

Оцініть статтю
Чоловік зовсім не допомагає вагітній дружині.