Чоловік подруги думає, що він працює, а дружина просто відпочиває.

У моєї хорошої подруги є чоловік та маленький син. З Андрієм вони познайомилися у кафе та у них зав’язався діалог, згодом стосунки, а згодом появився Артем. Хлопчику три рочки та його мила поведінка просто заворожує. Пара була дуже рада появі їхнього синочка на світ. Вони довго чекали на його народження та вже встигли полюбити його всім серцем.

Андрій та Анастасія гармонійно дивляться разом та дуже кохають одне одного. Дружина завжди піклується про свою сім’ю. Завжди влаштовує різні креативні ідеї для проведення цікавого та продуктивного дня, вони подорожують разом, робить усе задля їхнього щастя та комфорту.

Андрій працює у поліції та по-справжньому захоплюється своєю роботу. Анастасія є справжньою господинею та чудовою мамою. Усю роботу по дому робить вона. А також, додатково працює фрілансером.

Андрій не помічає старань своєї дружини й каже, що вона просто сидить вдома, дивиться серіали та насолоджується життям та відпочинком. Він не цінує її працю. Та не має бажання їй в чомусь допомогти та поставитися до неї з розумінням.

Він навіть не думає скільки часу подруга проводить біля плити, щоб приготувати вечерю, скільки часу вона витрачає на прибирання квартири, як вона старається для нього красиво виглядати та як вона виховує їхнього сина.

А також постійно говорить, що він важко заробляє й все це робить для сім’ї. Анастасія цінує його старання та вельми вдячна чоловікові за його працю турботу.

Але вона хоче, щоб і її зусилля теж оцінили, теж подякували, а не думали тільки про себе. Анастасії не приємно, що її працю знецінюють та не помічають усі її хороші вчинки, які вона робить заради їхньої сім’ї. Вона зі всіх сил намагається привернути увагу чоловіка, зробити його щасливішим.

Чоловік подруги помічає тільки свої вчинки та каже, що хотів би бути на її місці. Сидіти дивитися серіали краще, а ніж від ранку до вечора працювати на когось. Так, може з одної сторони це саме так. Але за його працю йому платять хорошу зарплату, а їй натомість нічого. А вона всього лиш хоче уваги та любові.

Анастасія раніше ображалася на чоловіка, але тепер змирилася та думає лише про майбутнє сина. Й намагається виховувати його вдячним та без егоїзму, а також відповідальним й справжнім чоловіком. Адже, розуміє як це жити з людиною яка завжди проявляє свій егоїзм та не помічає інших. Вона хоче щоб її син не став таким самим, як його батько та вмів цінувати не лише себе, а й оточуючих та їхню працю.

Оцініть статтю
Чоловік подруги думає, що він працює, а дружина просто відпочиває.