Чоловік не хоче віддавати свою квартиру дружині

До юриста на консультацію звернувся вже зовсім не молодий чоловік. Звуть його Ігор. Зовсім нещодавно він оформив офіційне розлучення зі своєю дружиною в суді, але поки ще рішення не набрало чинності.

– Ми ось розлучилися з дружиною моєю. Жили ми разом у трикімнатній квартирі. Зараз я їй кажу, що це моя квартира законно, щоб вона не залишалась тут. Навіть якщо вона там багато років прожила, але у неї немає ж ніяких прав на цю квартиру? Правда ж? – Запитав він у юриста.

Загалом ситуація така:
У шлюбі вони вже 26 років. У них є одна дитина, дочка, якій вже 23 роки. Вона має свою сім‘ю, чоловіка та маленьку дитину. Ця квартира де мешкав Ігор з дружиною залишилась у спадок від батьків чоловіка. Вони йому віддали усе своє майно.

І ось вирішили розлучатись. Ігор сказав, що дружина не має права тут залишатися. Однак у цієї жінки також була своя однокімнатна квартира, яка також дісталась їй від батьків. Звичайно можна було б просто переїхати у свою квартиру та й все. Але все не так просто, адже там жила їх дочка із чоловіком та дитиною. Ось і дружина тепер вимагає від Ігоря частину житла, тому що як вона може свою дитину вигнати. А там жінка вже багато років живе і переїжджати не хотілось.

Здавалось би, що все дуже просто можна вирішити, переїхавши Ігоревій колишній дружині у свою законну однокімнатну квартиру, а дочку потрібно виселяти, щоб своє житло шукала.

Але такий варіант не влаштовує жінку, вона хоче йти в суд і розбиратися, тому що як-не-як, після розлучення їй треба щось залишити собі.

Але закон повністю на стороні Ігоря, і усі, хто хоч раз читав права при розлученні, добре знають, що майно, яке було успадковане від третіх осіб, розподілу не підлягає. Тому після розлучення доведеться з‘їхати.

Чомусь у багатьох людей є думка, що якщо прожити у квартирі певний період часу, то після розлучення її можна розділити, але це зовсім не так!

Звичайно цю жінку можна добре зрозуміти. Вона все ж таки звикла до цього місця. Але різне у житті буває, тому потрібно бути готовим до всього.

Оцініть статтю
Чоловік не хоче віддавати свою квартиру дружині