Чоловік не допомагає із хатніми справами, а я сама не можу впоратися

Одружені ми з чоловіком давно, живемо душа в душу. Він працює на будівництві, а я сиджу вдома. Домовились про це одразу, як почали жити разом. Він заробляє гроші, а я забезпечую комфортне проживання в будинку.

Невдовзі у нас народилась донечка. Вона була бажаною дитиною, тому ми увесь час та усю любов віддавали дитині. Чоловік допізна працював, при цьому ввечері допомагав мені із домашніми справами.

Я за професією перекладач. До заміжжя працювала у міжнародній компанії, заробляла навіть більше, ніж чоловік. Дуже подобалась робота, та чоловік переконав її покинути і зайнятися сім’єю.

Тому після того, як доньці виповнилось два роки, я вирішила повернутись на улюблену роботу. З чоловіком домовились, що він звільниться і доглядатиме за дитиною. Так і зробили.

Згодом віддали доньку до дитячого садочку. У чоловіка з’явилось багато вільного часу. Навіть знайшов якусь роботу в інтернеті. Працює годину-дві щодня.

Після цього ідилія тривала недовго. Я працювала від ранку до пізнього вечора, приходила додому втомлена. А чоловік зранку відводив дитину до садочка і після цього весь день проводив час з телефоном у руках.

Все частіше після роботи я готувала вечерю для усіх, прибирала в будинку. Чоловік говорив, що не мав вільного часу. Притому, що телефон йому потрібен в основному для розваг, а не роботи.

Мене почав дратувати такий спосіб життя. Адже я втомлена маю займатися домашніми справами, а він весь день проводить на ліжку.

Кілька разів я натякала на те, що не встигаю робити усе сама, що потрібна допомога. Чоловік навіть не збирався хоч щось робити, виправдовуючись нестачею часу. Наче його підмінили з того часу, як віддали доньку до дитсадочка.

Не знаю, що у цьому випадку робити. Чоловіка люблю, розлучатися нема ніякого бажання. Та він практично нічого не робить. Я мені банально не вистачає часу на сім’ю, роботу та домашні справи.

На вашу думку, як краще вчинити у даній ситуації?

Оцініть статтю
Чоловік не допомагає із хатніми справами, а я сама не можу впоратися