Чоловік не дає гроші на виховання падчерки

Я одружена зі своїм чоловіком Владом уже 5 років. У мене є дочка Юля від першого шлюбу, їй уже 14 років, та три роки тому я народила нашу спільну дитину з чоловіком – дівчинку Наталю.

Тільки коли ми почали жити з Владом, було все дуже добре. Він ставився до моєї дочки так само як і до мене, ні в чому її не обмежував та любив, але після народження Наталі, все кардинально змінилось.

Чоловік не хотів зовсім сприймати мою дочку, почав до неї агресивно ставитись та зовсім не дає грошей на новий одяг чи школу. Я часто плачу через це та прошу так не робити, але весь свій час та кошти він витрачає на Наталю.

Зараз я ще поки у декреті, адже дитина маленька, за нею потрібен догляд, а няню Влад не хоче наймати, мовляв, я зобов’язана сидіти з нею. Я згідна, але через це не маю зовсім грошей, все що у мене є це тисяча гривень материнського капіталу, усю суму я витрачаю на старшу дочку, але й цього не достатньо!

Коли просила у чоловіка хоч трохи грошей, він влаштовував скандал і говорив, що у мене є свої, тому я можу повністю забезпечити Юлю самостійно. Також він мене звинувачував, що я зовсім не люблю і не піклуюсь про Наталку, що ні копійки на неї не витрачаю.

Я не розумію як із цим жити, адже я навіть собі не можу нічого купити, поки чоловік тішить дорогими іграшками молодшу дочку!

Оцініть статтю
Чоловік не дає гроші на виховання падчерки