Через деякий час, після мого весілля с Русланом, мій тато почав частіше залишатися у нас вдома. Потім я запропонувала йому зовсім переїхати до нас, знаючи у якому він становищі. Про це я одразу почала шкодувати

Я з дуже багатої родини. Після того, як вийшла заміж за Руслана, нам подарували заміський будинок. Тільки ось, як не дивно, хто саме це зробив поки не ясно. Через якийсь час мій батько все частіше почав приїжджати до нас у гості та затримуватися більше, ніж на тиждень. Як виявилося, він скоро може позбутися своєї квартири через те, що його бізнес розорився. Я, порадившись зі своїм чоловіком, запропонувала татові поки пожити у нас, пізніше знайдемо квартиру й він переїде туди.

На початку все було дуже добре, тато добре порозумівся зі своїм зятем. Але потім його ніби підмінили, він став постійно бути чимось незадоволеним, а саме тим, що робить Руслан. До мене, слава богу, претензій ніяких не було, але ось мого чоловіка він поливав брудом майже кожен день. Після такого ставлення я поговорила з батьком та попросила переїхати у квартиру, яку ми вже знайшли.

Думаєте, після цього щось змінилося? Ні. Мій рідний батько вирішив зіпсувати мені життя. Він оформив немаленький кредит на моє ім’я! Що він купив, невідомо. Але мені вдалося довести, що кредит був оформлений без мого погодження та у мого батька зажадали повернення всіх речей, які він придбав.

Після такого вчинку у мене повністю відпало бажання спілкуватися зі своїм батьком. Так, я його пробачила, не тримаю зла, але як-небудь контактувати з ним мені не хочеться. Іноді я допомагаю йому невеликою сумою грошей, щоб йому вистачало на їжу та сплату рахунків. Я знаю ким він зараз працює, тому розумію, що йому нелегко. До речі, з приводу нашого з чоловіком будинку, я нещодавно знайшла на горищі документ про те, що він переписаний на мене, а спочатку належав моїй матері.

Дуже вдячна їй за такий чудовий подарунок. Добре, що про це не знає мій тато, а він міг би й з нашим будинком що-небудь зробити. З Русланом у мене тепер все добре, чекаємо поповнення, це буде дівчинка. Пам’ятається, що мій батько мені завжди говорив, що буде радий, якщо народиться онучка. Може якщо це трапиться, він перемикне свою увагу на неї та забуде про злобу в сторону мого чоловіка.

Оцініть статтю
Через деякий час, після мого весілля с Русланом, мій тато почав частіше залишатися у нас вдома. Потім я запропонувала йому зовсім переїхати до нас, знаючи у якому він становищі. Про це я одразу почала шкодувати