Брат поїхав в Іспанію зі своєю дівчиною на заробітки, а коли були потрібні гроші на лікування мами, він відмовлявся їх давати

Мій брат вже дуже довго зустрічається зі своєю дівчиною Ритою, але поки не збирається робити їй пропозицію.

Нещодавно він повідомив батькам, що поїде в Іспанію з нею. Вже дуже їй хочеться туди, та й не малих грошей може зароблять.

Хоч і Рита з забезпеченої сім’ї, але вважає, що пара, а іноді й більше, тисяч гривень не будуть зайвими.

Я своєю чергою вчуся та знімаю квартиру у сусідньому місті. Батьки живуть в селищі, де ми з братом народилися. Іноді я приїжджаю на батьківщину й допомагаю по господарству. Коли приходить час їхати, мама постійно набиває мені сумку всякими домашніми смаколиками, а я і не проти.

Моментами мені здається ніби я туди приїжджаю тільки за цим, а не для того, щоб допомагати батькам. Але це зовсім не так, у них дуже багато домашніх тварин, багатьох потрібно виводити за двір пастися, а вдвох мамі з татом важко.

Все було добре, кожен раз, як я відвідувала їх, ніхто не скаржився на своє здоров’я, але в один з вечорів мені зателефонував тато та повідомив про те, що зараз у лікарні з мамою. Їй стало погано, втратила свідомість, лікарі діагностували дистонію. Я в той самий час приїхала та не відходила від мами ні на хвилину.

Андрій про це теж дізнався наступного дня, але, коли почув про те, що нам не вистачає грошей на ліки для мами, тут же повісив трубку. Мене це сильно здивувало, адже я завжди знала, що Андрій не може відмовити у цьому.

Довго я намагалася з ним домовитися з приводу допомоги, але він на відріз відмовлявся, ще й так невпевнено, ніби його примушували це робити. Та, як потім виявилося, його кохана дівчина весь цей час тиснула на нього, щоб він не давав ні копійки своєї сім’ї та навіть мені. «У них своя сім’я, а у нас своя», як вона сказала. Та яка сім’я? Їх нічого не пов’язує. Як вона може таке говорити?

Слава богу, що брат не став терпіти таке та розійшовся з Ритою. Вона була в дуже великій печалі, м’яко кажучи, відразу влаштувала скандал, погрожувала навіть судом, а його й не було у результаті. Ця вся ситуація ну дуже мене розсмішила. Андрій благополучно повернувся додому та залишився жити разом з батьками. Всі препарати, які брат купував, успішно допомогли мамі.

Я рада, що він розлучився з тієї ненормальною, яку цікавить тільки велика кількість грошей, по всій видимості.

Оцініть статтю
Брат поїхав в Іспанію зі своєю дівчиною на заробітки, а коли були потрібні гроші на лікування мами, він відмовлявся їх давати