Брат мого чоловіка сказав мені, що чоловік має відкладені гроші, які зберігає в своїх батьків. А я про це нічого не знаю. Я вирішила заставити його записати квартиру на мене. Щоб якщо що, мати подушку безпеки.

З Олегом ми живемо вже 13 років разом. Завжди ніби душа в душу, майже не сварилися. У нас є донька, якій вже 10 років. Я працюю лікарем, а чоловік адвокатом. Він досить багато добився у своїй професіях, і має високу зарплату. Я теж мала добру репутацію у приватній клініці, тому від нестачі грошей ми ніколи не страждали. Звичайно Олег заробляв більше, і відкладав ще на майбутнє нашої дочки. Бюджет у нас був спільний тобто кожен бачив доходи та витрати. Я могла брати собі на свої потреби, чоловік на свої. У обох були машини, але обслуговував їх чоловік.

Я дозволяла собі й салони краси, і масажі, і різні процедури, могла купувати дорогі речі, і чоловік ніколи за це нічого не казав.
Але останнім часом почав перепитувати чи не забагато я витрачаю. Хоча це його ніколи не турбувало. Я йому пояснила, що мені як жінці потрібно більше, щоб мати гарний вигляд. Я не розуміла в чому причина його таких питань. Він розкричався, що я нічого не відкладаю, лише трачу.
Це мене насторожило. Але я вдала що цієї розмови не було. Всяке буває, можливо настрій поганий був, або проблеми на роботі.

Але одного разу, до нас в гості прийшов брат чоловіка з дружиною. Ми сиділи на кухні, розмовляли. І коли чоловік вийшов, брат проговорився що чоловік зберігає якісь гроші у батьків. Я спочатку не зрозуміла. Потім він сказав що це його якісь збереження.
Мені важко було це усвідомити, для чого мати такі секрети від людини, з якою стільки часу живеш. Чому він не міг розказати? Чому він ховає це у батьків, а не у нас вдома? Багато питань було до нього. Тепер я розуміла, чому Олег останнім часом агресивно реагував на мої стандартні витрати. На щось він збирає, але на що.

Для початку, я вирішила переконати чоловіка записати на мене квартиру, тому що розуміла що щось тут не чисто. І я просто можу лишитися без нічого на вулиці. А у нього була ще одна квартира, яка дісталася йому від бабусі. Я придумала повід, чому він має так зробити, заговорила його, і він погодився. Ми пішли до нотаріуса, все зробили. Мені вже стало спокійніше. Але все одно думка про те що він приховує, мене турбувала.
І я вирішила з ним поговорити, і розказати що я все знаю.

Одного вечора, ми сиділи на кухні пили чай, говорили як завжди про різне, і я наважилася його спитати.
Я почала говорити, не витримала і розплакалася від такої несправедливості. Він зрозумів, що я все знаю. Почав придумувати різні відмазки. Напевно не знав як викрутитися. Сказав, що відкладає на сюрприз, потім вже було на квартиру донці. Але мені щось мало в це вірилося.

І тут, одного разу, я побачила як мій чоловік ніжно обіймається з якоюсь жінкою. Серце впало в п’ятки. Як це розуміти, я не знала. Але в підсвідомості усвідомлювала, що зробила правильно, коли заставила переписати квартиру на мене.
Потім я йому сказала, що все знаю. Він більше не виправдовувався, а сказав що у нього є інша, що він охолов до мене. І гроші він збирав на окрему квартиру собі, щоб не залишати нас без житла. Як благородно.
Не знаю, як після цього довіряти чоловікам.

Оцініть статтю
Брат мого чоловіка сказав мені, що чоловік має відкладені гроші, які зберігає в своїх батьків. А я про це нічого не знаю. Я вирішила заставити його записати квартиру на мене. Щоб якщо що, мати подушку безпеки.