Батьки проти вибору сина.

Жила собі сім’я із чотирьох осіб. Анна Богданівна та Олексій Петрович одружилися, коли їм було по дев’ятнадцять років. Тоді Олексій Петрович важко працював у полі, а згодом назбируючи кошти почав купувати поля та наймав людей на цих полях працювати. Ось так, він почав свій бізнес. Працює він з пшеницею, цукровим буряком та іншими зерновими культурами. Та підготовлює їх для продажу, для виробничих фабрик, наприклад: пасти, цукру та інші.

Живе сім’я доволі заможно. Адже з його бізнесу є хороший прибуток. Є свій будинок, автомобілі й інші схожі речі. Також, у пари є двоє дітей: старша донька Лариса. Вона поїхала навчатися закордон у Сполучені Штати Америки. Там зустріла свого коханого, з яким згодом одружилася. Він теж був при грошах, його батько займався мережею ресторанів по містах своєї країни. Живе Лариса із ним в США, іноді приїздить з чоловіком та дворічним сином до батьків на деякий час. Вони справді кохають одне одного та дуже красива пара.

Також в Олексія Петровича та в Анни Богданівни є ще один молодший син. Роман енергійний, життєрадісний, щирий хлопець. Він подобається багатьом дівчатам, адже ввічливо та з добротою ставиться до дівчат. Завжди готовий прийти на поміч, підтримати та є душею компанії.

А десь у своїй скромній квартирі із батьком живе: скромна красуня Марія. Зеленоока із русявим волоссям та з щирою усмішкою, Марія підкорить кожного хлопця. У Марії мати загинула коли їй було п’ять рочків. Вона скучає за мамою та майже не пам’ятає її, але любить її усім серцем. Живе вона з батьком, з його дружиною та зі зведеною сестрою. Живуть вони скромно. Сестра не працює, оскільки ще навчається. Дружина батька теж. Батько ремонтує автомобілі та коштів хватає на харчування та на половину комунальних. Тому Марія залишила навчання в університеті й пішла на роботу та допомагає своїй сім’ї. Марія дуже добра та щедра, з великим серцем.

Роман був та є самостійним та відповідальним хлопцем. Та не хотів залежати від батьків, а хотів сам збудувати свою кар’єру. Тому знайшов підробіток у ресторані офіціантом. Мати його була проти, адже вважала, що її син немає працювати на такій роботі, що він достойний щось вищого та на її погляд, кращого. А от батько був повністю за, адже хотів, щоб син був самостійним та не боявся труднощів. Та й мати погодилася, але вважала, що це ні до чого хорошого не приведе.

У цьому ж ресторані працювала й Марія, теж офіціанткою. Ось там вони й познайомилися. Марія сподобалася Романові з першого погляду. Він довгий час старався добитися її взаємності, але Марія не хотіла стосунків, її турбувало інше. Але згодом, все-таки Марія зрозуміла, що кохає Романа. Та вони почали зустрічатися.

Водночас, батьки Романа вирішили познайомити його з донькою з їхнім бізнес-партнером, вони вважали їх хорошою парою. Роман, відразу зрозумів, що під цим криється й сказав, що кохає іншу.

Вони попросили їх познайомити з його коханою. Він запросив Марію в гості й познайомив з батьками. Мати була категорично проти їхніх стосунків. А батько вагався, адже так же само вважав, як його дружина. Але водночас, не забував, що колись він теж був простим працівником й розумів, що у них все ще попереду, тому підтримав сина та його вибір. А от Анна Богданівна вважала, що Марія не рівня її сину. Й думала, що скажуть люди.

Але Роман остаточно вирішив, що хоче одружитися з Марією, оскільки кохає її дуже сильно. Не звертаючи увагу на думку матері, він зробив свій вибір та ні разу про нього не пошкодував.

Пара одружилася та були дуже щасливі. Та почали жити окремо й будувати своє гніздечко. Згодом, Анна Богданівна змирилася та навіть дуже полюбила свою невістку. А й справді, таку милу та добру дівчину важко не полюбити.

Нещодавно, у Марії та Романа народилася красуня донечка. Яка повністю схожа на свого батька. Щасливо та дружньо живе маленька сім’я. Роман, ще раз впевнився, що зробив правильний вибір. А Марія дуже працьовита та повністю старається задля їхнього, спільного щастя.

 

Оцініть статтю
Батьки проти вибору сина.