Батько ревнує доньку до вітчима.

Ми з колишнім чоловіком розлучилися, але залишилися у дружніх стосунках. Уже маємо нові стосунки та не заважаємо одне одному. Ми стараємося знаходити компроміси та не сваритися через дрібниці. Я не проти, щоб донька спілкувалася із своїм батьком та його новою дружиною. Адже забороняти такі банальні речі, це буде егоїзмом з моєї сторони.

Також, у нас уже є шестирічна донечка, копія свого батька. Така ж русоволоса із курносим носиком. Дуже енергійна дівчинка, яка любить займатися гімнастикою. А також, є здібною у навчанні, особливо у англійській мові.

Тарас є хорошим батьком, але не завжди знаходить час, щоб провести його зі своєю кровинкою. У нього завжди робота, дружина з сином або ще якісь не відкладні справи.

Навідує дівчинку дуже рідко, частіше просто телефонує. Весь свій час приділяє новій дружині.

Але Каріна не ображається, адже проводить час зі своїм вітчимом. Вони є близькими, як справжній батько з донечкою. Роман ще з першого дня полюбив її та готовий усе зробити для неї. Коли вони проводять час разом, грають у різні ігри, веселяться, я просто милуюся ними та є спокійною за майбутнє своєї донечки.

Я рада, що зустріла такого чоловіка, як Роман. Такого щирого, відкритого та чуйного. Він заслуговує на подяку з моєї сторони та завжди буде вартим великого та щирого, взаємного кохання.

А у колишньому, я розчарувалася…

Виявляється, він не хоче витрачати стільки свого часу на Каріну. Мені було так прикро, невже не можна приділити увагу та час власній дитині? Як можна забути про свою кровинку та не намагатися зробити її щасливою.

За цей час, Каріна звикла до Романа й більше не хотіла спілкуватися зі своїм справжнім татом. Їй подобалося гратися та ходити у різні місця із моїм теперішнім коханим.

Після цього, Тарас почав ревнувати й вирішив діяти.
З тої пори почав більше турбуватися та частіше заходити до нас, дарує їй різні подарунки, показує свою любов увагу та турботу.

Інколи ревнощі заставляють нас усвідомити те, що ми можемо втрати дорогу нам людину. Та підштовхує нас проявити свої емоції та боротися за своє щастя та за людей, які є важливими для нас.

Оцініть статтю
Батько ревнує доньку до вітчима.