33-річна мама не змогла кинути сина із синдромом Дауна

Марині всього 33 роки. Вона пізно вийшла заміж і довго збиралася із духом, щоб завагітніти.

Коли вони із чоловіком на певному терміні вагітності дізналися, що їхня дитина буде зі синдромом Дауна, серце Марини похололо. Чому саме вона? Чому саме із нею це відбувається?

Чоловік був переконаний робити аборт, поки ще не пізно. На його думку, дитина не мала права народитися на світ, адже у їхній сім’ї – тільки здорові діти.

Натомість Марина не погоджувалась із чоловіком, вона була мамою, для якої кожна дитина – цінна. Чоловік через сварки пішов від Марини. А жінка все-таки вирішила народжувати.

Марина прочитала про цей синдром здавалося б всю доступну літературу. Вона прочитала, що у Європі такі діти добре живуть, дають собі раду, соціалізуються. Тому Марина навіть не мала якихось пересторог щодо народження крихітки.

Марк народився дуже кволим, однак із великим прагненням до життя. «Я ніколи навіть не сумнівалась, що народжу свого синочка. Він для мене найбільший скарб» – ділиться емоціями Марина.
Нещодавно хлопчик пішов у призначену для таких дітей школу. Марина просто не тямила себе від щастя, адже її малюк має право на життя, освіту та розвиток, як і інші діти.

«Мій Марк – це найкоханіше дитя, бо я люблю його таким, яким він є, хоча він не схожий на інших. Саме це робить мене щасливою», – сказала Марина.

Оцініть статтю
33-річна мама не змогла кинути сина із синдромом Дауна